Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Medard.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 7, článků celkem: 16463, komentáře < 7 dní: 229, komentářů celkem: 416860, adminů: 60, uživatelů: 5185  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 236 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
113148142
přístupů od 17. 10. 2001

Aktuality: Kde je slanost křesťanů ohledně Ukrajiny?
Vloženo Čtvrtek, 14. duben 2022 @ 08:35:12 CEST Vložil: Tomas

Žhavá témata poslal Nepřihlášený


můžete publikovat, zkrátit a upravovat i rozšiřovat
---------------------------------------------------------------------Kde je slanost křesťanů ohledně Ukrajiny?
Kde je slanost křesťanů ohledně Ukrajiny?
Slyším vyprávění, jak za celé nedělní kázání v jedné církvi tam prý pastor nezmínil ani jednou Ukrajinu, ani jednu modlitbu za mučené, vražděné a znásilňované Ukrajince a za zastavení  násilnických Rusů, zato různým církevním aktivitám se tam věnovalo času hodně.

Proč už se konečně křesťané neprobudí a neberou slova Ježíšova vážně, že jsme solí země, když řekl: Vy jste sůl země. Jestliže sůl ztratí chuť, čím bude osolena? Nehodí se již k ničemu, než aby ji vyhodili a lidé po ní šlapali.

Ta slova jsou totiž i velmi varovná, tak jako jsou varovná slova Ježíše o tom, že těm lidem ( a neříká, že by křesťanů se to netýkalo) kteří byli lhostejní k utrpení druhých  „Potom řekne: ‚Jděte ode mne, prokletí, do věčného ohně, připraveného ďáblu a jeho andělům!‘“ (Matouš 25:41). Často se v církvích zdůrazňuje ta pravda, že jsme zachráněni od toho, že bychom po smrti šli do pekla vírou v Ježíše a že jen dobré skutky nás do nebe nedostanou, ale Bůh nám v bibli také říká, že víra bez skutků je mrtvá!

Chápu, že málokdo má tu odvahu a okolnosti aby šel se zbraní v ruce bojovat proti vraždícím, znásilňujícím, fašistickým ruským hordám na Ukrajinu. Sám nemám tolik odvahy, jako moje máma, která za války v koncentráku mnohokrát neskutečným způsobem riskovala svůj vlastní život před očima esesáků, jen aby pomohla tamním vězňům.

Ježíš nám ale přece říká co máme dělat:  bděte a modlete se! A to není, tak nebezpečné a náročné jako to co moje máma dělala v koncentráku a přesto to mnozí křesťané pro záchranu Ukrajiny nedělají. Dokonce i když už je člověk starý, nemohoucí nebo i nemocný, tak může svými modlitbami pomáhat druhým a nyní hlavně fašistickou okupantskou ruskou armádou sužovaným Ukrajincům a ovlivňovat děj kolem sebe - pokud je tedy skutečně věřící a nemá smůlu, že je v nějaké církvi, která už na Boží zázraky a moc modlitby nevěří a tuto víru prvních křesťanů v něm neubila.

Když jsme s hrstkou věřících kamarádů začali v Göteborgu chodit do míst kde se scházeli kriminálníci a prodávaly drogy, kam se ani policie moc neodvažovala, (jen zřídkakdy a to v po zuby ozbrojeném pětistupu) a kde jsme občas viděli, jak teče krev při rvačkách s noži, tak jsme ale měli tu výhodu, že jsme měli za zády skutečně věřící baptistickou církev s asi 500 členy. Krom toho, byla většina z nich v důchodu, takže měli spoustu času se za nás modlit abysme to nejen přežili, ale aby jsme těm kdo se tam chtěli dostat z alkoholismu a závislosti na drogách ukázali v modlitbách k Ježíšovi, že On žije, slyší modlitby má je rád a dělá zázraky (což se tam taky skoro po každé dělo). Poprvé, co jsme tam přišli, se sice tamní prostitutky agresivně vrhly na holky v naší skupině, ale po dvou minutách tam ty samý prostitutky klečely na cementu a brečely jak želvy, protože moc Ducha Svatého tam díky modlitbám byla hmatatelná a Bůh tam dělal zázraky. I mě tam Duch Svatý takhle ochránil. když jeden kriminálník prohlásil, že pokud nemám černý pás z karate, tak se odtamtud naživu nedostanu. Začal kolem mne kroužit připraven k úderu, ale pak prohlásil: "ne ty seš na mě moc silný"  což byla zjevná blbost, protože žádné karate jsem nedělal, on byl skoro o hlavu větší a asi o 30kg těžší než já, ale chápu  že ta moc Ducha Svatého tam byla, a Bůh je silnější.
Tuhle víru v moc modlitby by konečně křesťané v Čechách měli pochopit a už konečně začít praktikovat a nepřehlížet fašistické vraždění co Rusové páchají na Ukrajině. Chápu, že my jsme měli tu výhodu, že naši misionáři nás hodně povzbuzovali, když vyprávěli o zázračných uzdraveních co Ježíš dělá v Africe a kde se jim občas lidé během kázání vznášejí půl metru nad židlí i jiné příhody. Také jsme měli skvělého stařičkého pastora, co vždy když skončil kázání, tak neopomněl pozvat každého, kdo potřebuje uzdravení, aby šel dopředu, vkládal na ně ruce, modlil se a Ježíš lidi uzdravoval od rakovin a jiných nemocí. A bylo to díky modlitbám těchto lidí co jsme tam mezi kriminálníky viděli tolik zázraků, že oni sami žasli a obraceli se na víru v Ježíše.
Pokud máte smůlu, že ve vašem okolí jsou jen impotentní církve, kde se lidé pravidelně, při každé bohoslužbě nemodlí a tak tam žádné zázraky Bůh nedělá, tak se zkuste spojit alespoň přes internet se skutečně věřícími křesťany a modlit se přes internet, nebo se s pár kamarády  domluvit a scházet u vás doma na modlitební, a modlit se aby vás Ježíš svým Duchem Svatým naplnil a používal si vaše modlitby. Když vytrváte, tak i vy sami  můžete vidět zázraky, co první křesťané zažívali v bibli ve skutcích apoštolů (a co jsme my viděli ). Katolický kněz Alvaro Grammatica (z Litic u Plzně) který je naplněn Boží mocí a Bůh skrze něj uzdravuje před lety  dělal i jakési dobré semináře o tom jak můžete být naplněni mocí Ducha Svatého (s manželkou jsme se jich zúčastnili) a možná je pořádá idnes.
Manželka slyšela kázání jakéhosi vlažného pastora nebo kazatele, který blábolil něco rozplizlého o tom, že jako křesťané, nepotřebujeme mít jasno na čí straně v té válce na Ukrajině stojíme, což ovšem mluví zřetelně o tom že tenhle člověk (nebo soudruh) už žádnou špetku slanosti v sobě nemá, nebo je to jeden z těch soudruhů kolaborantů, a vlastizrádců - komunistů, co schvalovali a ospravedlňovali okupaci naší země rusáky v 68 roce a nyní ospravedlňují agresi fašistického Putina na Ukrajinu. putinovými žvásty, že zachraňuje rusky mluvící Ukrajince, když v televizi mohou vidět jak Rusáci vraždí ženy a děti a ničí všechny civilní budovy i v rusky mluvícím Mariupolu. 
Když už jsme si jako lidstvo sebrali ten dar rozeznávat dobro a zlo, tak nám to ale dává zodpovědnost stát vždy na straně dobra a dostatečně slaně proti zlu, ten kdo je zbabělec a chce být vždy neutrální může dopadnout jako ti kdo se do království nebeského nedostanou ( Zjev. 21:8  Avšak zbabělci, nevěřící, ti, kdo propadli modlářské ohavnosti, vrahové, smilníci, kouzelníci, modloslužebníci a všichni lháři mají svůj díl v jezeře, které hoří ohněm a sírou, což je smrt druhá.”)
Izjáš 5:20  Běda těm, kdo říkají zlu dobro a dobru zlo, kdo vydávají tmu za světlo a světlo za tmu, kdo vydávají hořké za sladké a sladké za hořké!
ovšem roztomilá sametovost s jakou byli komunisté v Česku tolerováni ve vládě, zatímco fašisty kteří vyvraždili jen zlomek lidí co komunisti, byli pronásledováni tvrdě, to není řešení a Ježíš nám naznačuje že  možná ty vlažné pastory pro které láska k Bohu a boží bázeň není tak důležitá a co nějaké horlení pro boží bázeň - nenávidět zlo a milovat spravedlnost a pravdu považují za ne důležité, tak možná i  vyplivne ze svých úst.Zjev.3:16
př.8:13  Bázeň před Hospodinem znamená nenávidět zlo; nenávidím povýšenost, pýchu, cestu zlou, proradná ústa

Moje odvážná máma nejenže v kpravidelněoncentráku riskovala svůj život, když kradla esesákům před nosem léky a jídlo které rozdávala vězňům, ale tak jako Čapkova matka vložila nakonec do rukou syna i pušku aby proti zlu bojoval, tak moje máma jediným slovem neprotestovala, a neřekla ani jedno káravé slovo svému šestnáctiletému synovi, když jsem v prvních dnech ruské okupace  naší země vyráběl po domácku patrony plněné silným elektronovým prachem do svého těžkého 9mm revolveru (který jsem získal ve škole výměnou za vzduchovku ) ani když za mnou přišel kluk od sousedů a daroval mi krabici mauserových patron do mé stařičké vojenské pušky a my se připravovali, že až nám to v rozhlase dovolí, tak půjdeme proti okupantským Rusákům bojovat.

Asi to bylo dané tím, že se máma v koncentráku setkala nejen s těmi německými fašisty ale i s tou  znásilňující sebrankou rudé armády. 
Říkala mi totiž, že Rusové byli horší než Němci (2 německé dozorce z koncentráku kde máma byla také po válce na soudu osvobodili, protože se za ně vězni přimlouvali ) . Říkala, že s Němci se často dalo domluvit, ale Rusové, že jsou suroví primitivové. Němci v autobusu opustili koncentrák dlouho před příjezdem Rusů a když potom přijeli Rusové, tak prý sebou odvlekli některé židovské vězně. Když jsem se jí později ptal co to bylo za vězně které Rusové odvlekli, tak už  ale o tom nechtěla mluvit. Také mi kladla na srdce, abych nevěřil komunistickým lžím, že Prahu osvobodila rudá armáda, protože to byli Vlasovci co ji osvobodili před nimi.
Proto je tak důležité abychom se za Ukrajinu modlili a modlili se proti těm fašistickým, násilnickým Rusům, kteří se od války nezměnili a tak jako byli ve skutečnosti fašisté,již tehdá,když s Hitlerem uzavřeli pakt a společně s ním pak napadli v roce 1939 Polsko kde popravili několik tisíc polských důstojníků, tak je ruská armáda fašistická i dnes, když na Ukrajině vraždí svázané civilisty, ženy a děti, znásilňují, rabují, bombardují nemocnice porodnice,, školy a srovnávají se zemí i téměř všechny civilní budovy v převážně rusky mluvících oblastech o kterých lhali, že je jdou zachraňovat.
Protože jak novodobý Hitler - Putin, tak jeho generálové otevřeně prohlásili, že jejich cílem není jen Ukrajina ale i všechna území která dříve Rusové uchvátili - inkluzive naší země a chtějí okupovat znovu i nás,   Takže na Ukrajině bojují Ukrajinci i za nás a je třeba jim co nejefektivnějšími zbraněmi pomáhat a také se za ně neustále modlit.  
Tak jako Hitlera nějaké ústupky ve formě mnichovské dohody neuspokojily, tak toho nového ruského hitlera nějaké zbabělé ústupky co kolaborantské tendence Orbána či SPD a Okamury o nedodávání zbraní Ukrajině také nezastaví. 
Češi by si ale měli dobře zapamatovat kteří lidé a které strany se chovaly kolaborantsky a vlastizrádně když svými výroky a snahami chtěli omezit obranu Ukrajiny před fašistickým Ruskem a nikdy je už nevolit.

Především se máme modlit proti těm démonům kteří Rusy vedou k agresi a prosit Boha aby je zastavil a aby vedl ruský vojáky k pokání, tak aby už proti Ukrajincům neválčili, ale aby jim odevzdali své zbraně a nechali se zajmout, nebo utekli. Pokud pokání nebudou chtít dělat tak ať je ochromí nebo oslepí jako to udělal v skutcích 13:11 s Elymasem a modlit se za ochranu Ukrajinců.

Je také potřeba se modlit za Ukrajinu a proti Ruským agresorům každý den a často, protože tak nás to v bibli Ježíš učí se modlit, (aby Bůh zjednal spravedlnost ) v příkladu o vdově která stále chodila za soudcem aby jí zjednal spravedlnost a nevzdávala se dokud to neudělal.

Některé církve ale učily nesmysly o tom, že stačí se jen jednou pomodlit např. za nemocného a to stačí. Je sice pravda, že když jsme se s Harvest International modlili v Popradě za slepé oči, tak je Ježíš uzdravil téměř okamžitě, ale když za mnou v Thajsku přišla s prosbou o modlitbu žena která byla na jedno oko naprosto slepá a na to druhé ztrácela zrak, tak po první modlitbě jen začala vidět barvy na to slepé oko a až teprve po druhé a třetí modlitbě začala rozeznávat i detajly. Ježíš sám se modlil i vícekrát, když se modlil za slepého člověka tak ten mu řekl: 
  • „Vidím lidi, vypadají jako stromy, a chodí.“ Potom mu znovu položil ruce na oči; slepý prohlédl, byl uzdraven a viděl všecko zcela zřetelně.
  • Proto je třeba abychom se stále a pravidelně za Ukrajince a proti ruským fašistům nadále modlili a nebyli slepí k surovému vraždění civilistů a ničení civilních budov na Ukrajině, která statečně bojuje proti arogantním agresorům i za nás a naší svobodu..

"Kde je slanost křesťanů ohledně Ukrajiny?" | Přihlásit/Vytvořit účet | 368 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Kde je slanost křesťanů ohledně Ukrajiny? (Skóre: 1)
Vložil: Neprihlaseny v Čtvrtek, 14. duben 2022 @ 13:18:02 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Tento salát poslal ukronácek rosmano. 

Bobku, však Rusko nemá zájem o západní Ukrajinu. Západní půlka Ukrajiny, bývalá pravobřežní Ukrajina, tedy od Dněpru až k Polsku - to nakonec skončí v EU. A blbečci Ukrajinci si užijou dosyta Eurosojuzu. Zakážou jim rtuťové teploměry, začnou měřit okurky, nainstalují cyklostezky a záchody pro třetí pohlaví. Zakážou auta na spalovací motory, rozvrátí školství inkluzí. K tomu budou vyučovat nenávist k Rusku, kde ovšem tyto šílenosti nemají a mají větší svobodu v tomto než u nás. Až se ti naivní Ukrajinci přesytí západních "dobrůtek a vymožeností", tak budou rádi vzpomínat na to, když byli svobodní a že mohli více spolupracovat s Ruskem a mohli mít skoro zadarmo plyn, ropu a být svobodným národem. Západ je vysaje, zprivatizuje, udělá montovnu, zisky bude vyvádět. Já tady píšu fakta, jak to reálně chodí. Rosmano píše emocionální výlevy, esoterické sra.čky. Esoterických sra.ček se nikdo nenají. Reálný život je o tom, kde se žije lépe. Lépe by se Ukrajincům žilo, kdyby spolupracovali jak se západem tak s Ruskem, neumožnili na svém území americké vojenské choutky. 

Rosmano - ty nejsi křesťan. Ty jsi prostě hloupá pítcha. Re: Kde je slanost křesťanů ohledně Ukrajiny? (Skóre: 1)
Vložil: rosmano v Čtvrtek, 14. duben 2022 @ 18:13:45 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)

Dost dobré.
Konečně rozumný a věcný článek k aktuální evropské krizi a tragédii na Ukrajině, způsobené zcela bez příčiny fašistickým ruským režimem.

Ono problém s křesťany či "křesťany" je ten - aspoň zde na GS,

že

1) buď strkají hlavu jako pštrosi do písku a nevidí, neslyší   -  to v lepším případě

2) anebo přímo fandí Putinovi a jeho agresi na UkrajiněČest výjimkám - např. oko - ten jediný má rozumné postřehy k válečným zločinům Prtina.
No a pak ještě Žid Vota.
Díky vám.

Kromě toho jsou zde nekřesťané, kteří dost pochopitelně fandí ZLU.Re: Kde je slanost křesťanů ohledně Ukrajiny? (Skóre: 1)
Vložil: oko v Pátek, 15. duben 2022 @ 08:48:46 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Já bych se zeptal - jaká je slanost evropských křesťanů obecně?

Situace na Ukrajině je jenom postavila do světla a není na ně hezký pohled!.

Pokud totiž na jedné misce vah leží utrpení celého Ukrajinského národa, zabité či znásilněné ženy, děti (mrtvoly pohřbené bez špetky důstojnosti na hromadách ve vybagrovaných jámách jako nějaký odpad), vesnice a města prakticky srovnané se zemí - tak je do nebe volající nehorázností pokládat na druhou misku vah svoje vlastní nepohodlí z nedostatku plynu, ztrátu komfortu či snížení životní úrovně vlivem vysokých cen benzinu.

To může udělat jenom naprostý sobec bez kousku citu!

Kdyby Evropa přestala odebírat Putinův plyn, tak tato válka by do měsíce skončila. Putin by ji prostě neměl z čeho financovat. Zásobovací kolony by se zastavily.

Rusko je sice velká země, ale ekonomicky slabá - 140 milionů jejích obyvatel vyprodukuje HDP srovnatelně jako 15 milionů Holanďanů!

Rusko sice vydává na zbrojení 65 miliard, ale všechny státy NATO přes 2000 miliard! O vyspělosti technologií ani nemluvím! Rusko není v pozici silného, který nám bude určovat, jak se máme zachovat! I když by rádo bylo.


My katolíci se bez výjimky při každé mši všichni modlíme zvláště za ukončení války na Ukrajině.Re: Kde je slanost křesťanů ohledně Ukrajiny? (Skóre: 1)
Vložil: rosmano v Pátek, 15. duben 2022 @ 08:56:03 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/porady-teren-v-kyjeve-se-nic-nedeje-tvrdila-ucitelka-deti-ji-tajne-nahraly-prijde-o-praci-198415#source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest196_discussion_timeline_varBB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.czoko neví která bije (Skóre: 1)
Vložil: martino v Pátek, 15. duben 2022 @ 12:11:24 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
oko
Kdyby Evropa přestala odebírat Putinův plyn, tak tato válka by do měsíce skončila. Putin by ji prostě neměl z čeho financovat. Zásobovací kolony by se zastavily.
martino
https://motorguru.cz/nejnovejsi-zpravy/ruskou-ropu-nelze-nahradit-organizace-zemi-vyvazejicich-ropu-varuje-pred-nejvetsim-sokem-v-historii/daniel/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetuhttps://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Chcete-nahradit-plyn-a-ropu-z-Ruska-a-zaroven-skoncovat-s-uhlim-Pak-radeji-nectete-699227Nejsem odborník a tak sleduji jak komentáře oka a jeho soběstačnost na základě zásoby polen, jak psal...protože jsem jen řadový občan, tak sleduji vše, abych byl informován a následně vyhodnocuji, což snad dělá každý kdo nerezignoval na zdravý rozum. Rusko zuří nad potopením křížníku (Skóre: 1)
Vložil: rosmano v Pátek, 15. duben 2022 @ 16:11:28 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)

https://echo24.cz/a/ScAyX/rusko-zuri-nad-potopenim-krizniku-moskva-na-palube-byly-podle-kyjeva-jaderne-zbrane
Rusko se snaží přiblížit k hranicím NATO (Skóre: 1)
Vložil: rosmano v Pátek, 15. duben 2022 @ 23:11:58 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)

https://flaska.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=786243Velvyslanec Ukrajiny poděkoval Rusku za dodávky zbraní (Skóre: 1)
Vložil: rosmano v Sobota, 16. duben 2022 @ 12:04:34 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)

Velvyslanec Ukrajiny v Česku poděkoval za dodávky zbraní, které do jeho země proudí od počátku ruské agrese. Zmínil i nečekaného „dodavatele“.

" Velký dík za poskytování Ukrajině zbraní patří naším přátelům, vč Česku. Musíme však uznat, že největším dodavatelem techniky pro naši armádu je rusko. Dobyli jsme v boji nebo prchající rusové nám nechali skoro 400 funkčních BVP,víc než 200 tanků, skoro 100 děl, 30 raketometů atd "Naprosto skvělý rozhovor o Rusku a Ukrajině, který na ČT neuvedou (Skóre: 1)
Vložil: martino v Sobota, 16. duben 2022 @ 17:47:00 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
https://www.youtube.com/watch?v=cJE8DLioU1k
Re: Kde je slanost křesťanů ohledně Ukrajiny? (Skóre: 1)
Vložil: mikim v Sobota, 16. duben 2022 @ 17:52:34 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Co se týká rusáků má autor článku 100% pravdu a všichni rusáci i s liliputinem iditě ba chuj!

Co se týče pohádek, že byl někdo někdy uzdraven třeba, že dlepý začal vidět nebo snad nèkomu dorostla končetina nebo byl cjtomý a začal chodit jsou jen zbožná ořání charošů a podobné sebranky, která Ježíše povýšila na Boha a na skutečného jefiného Biha Otce JHVH úplně zapomněla. Neexistuje žádný důkaz uzdravení slepého třeba po modlitbě, který by byl následně potbrzen doktory, že nejde o podvrh, jakože z 99,9% to vždy podvrh je viz podvodník Benny Hinn apodobní šaškové, kteří Bohu dělají ostudu a sami sebe obohacují.Re: Kde je slanost křesťanů ohledně Ukrajiny? (Skóre: 1)
Vložil: Neprihlaseny v Neděle, 17. duben 2022 @ 11:02:29 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
V pořadu Prostor x Reflex, Daniel Koštoval tvrdil. že státy v Evropě vstupují do NATO ze strachu před (zlým) Putinem. Jenže v roce 1999, kdy vstupovalo Polsko, Maďarsko a ČR, tak v Rusku vládl alkoholik Jelcin a s Američany pařil, tančil, družil se atd. A vstup do NATO se musel vyjednávat roky předtím, takže za éry uvolnění. Pan Koštoval neříká pravdu. NATO se rozšiřovalo svévolně, bez vnější hrozby. Dneska může platit argument zlého Putina, viz snahy Finska a Norska. Ale v devadesátkách nikoli. A i na počátku milénia  vlády Putina se Putin snažil. Dokonce se ptal Clintona, zda by Rusko mohlo vstoupit do NATO, ale Clinton mu odpověděl vyhýbavě, že Rusko je moc velké a silné a USA chtějí mít i nadále silnou vedoucí roli v NATO. Vina na současné rozbité Ukrajině je spíše na straně Západu. Oranžové revoluce, majdany, atd. 


Bacha - v médiích stále lžou. Česká mainstream média jsou prolhaná. Západ = říše lží.Slavíme slavné Vzkříšení.... (Skóre: 1)
Vložil: martino v Neděle, 17. duben 2022 @ 14:14:16 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
A na křesťanském serveru se nenašel nikdo kdo by zde toto téma zvedl. Je zde tolik odpadlíků od Církve, je zde tolik sektářů...všichni vykřikují, že se hlásí ke Kristu a nikdo zde se nevěnuje tajemství naší víry. Všichni jsou opití plynem, ropou, zbraněmi, jako by nikdo z nich nevěděl, že ON je Bůh a ON vládne dějinám. Kdybych byl doma, tedy na katolické půdě, rozhodně bych si tuto možnost nenechal ujít, ale zde jsem jen na návštěvě a jak je slušností při návštěvě doma udává tón společného společenství hostitel, tak se chovám i zde, kdy žádné diskusní články nevkládám, protože nejsem zde doma, ale protože jak provozovatel informuje, jsem vítán do diskuse, což také činím. Ale opakuji, vám vy farizeové kterým je všechno možné na světě přednější než Slavné Vzkříšení Ježíše, našeho Pána a Boha, právě o těchto svátcích jste vydali svědectví o vaší mrtvé víře. Dokonce i oko, údajně katolík má od Velkého pátku jedinou starost, jak se rychle odříznout od ruského plynu a ropy. Ale největší událost v dějinách ho nechává ledově klidným, i když občas sem sám něco zveřejní, ale vždy jen něco, jak by spíše pod nosem pošimral Cizince, ale od něj bych naopak očekával něco hlubokého a teologicky duchovně povznášejícího. Před rokem, 17.dubna 2021, explodovala bomba (Skóre: 1)
Vložil: rosmano v Neděle, 17. duben 2022 @ 16:14:47 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)

Bomba, ta informační, explodovala 17. dubna 2021. Předseda vlády Andrej Babiš a ministr vnitra Jan Hamáček na mimořádném brífinku oznámili, že byli na základě jednoznačných důkazů bezpečnostních složek informováni o důvodném podezření ze zapojení důstojníků ruské zpravodajské služby GRU do výbuchu muničních skladů v areálu Vrbětice v roce 2014. Po tomto oznámení už to u nás nebylo jako předtím.  

Co potom následovalo? Vyhoštění 18 pracovníků ruské ambasády do 48 hodin, těch, které zpravodajské služby považovaly za důstojníky ruských tajných služeb. Poněkud zaskočený prezident Zeman vyjádřil Babišovi a Hamáčkovi podporu.

Pak vedle sebe běžely paralelně dva procesy. Vrbětice znamenaly konec ruských šancí účastnit se tendru na dostavbu našich jaderných bloků. Vztahy s Ruskem se dostaly na bod mrazu. Zdejší kolaboranti, užiteční idioti a dezinformátoři ale dostali vodítko od prezidenta Zemana, který nakonec přišel s další „vyšetřovací variantou“. Ulhané prokremelské weby a autoři řetězových mailů se činili, aby kauzu zahalili mlhou. Vynořili se „bezpečnostní experti“ a několik politických mrtvol a dožadovali se „důkazů“. Čepiga s Miškinem s dvojí falešnou identitou a svou novičokovou minulostí v případě otravy Sergeje Skripala v Británii jim nestáli za pozornost.

Nakonec do toho ale hodil vidle sám velký vůdce Vladimir Putin a vtáhl s vojsky na Ukrajinu. Miloš Zeman a Václav Klaus to pocítili jako osobní křivdu. Klaus byl zdrcen stejně jako kdysi Alexandr Dubček („A tohle udělali mně!“), Zeman agresi odsoudil, ale stáhl se do ústraní, což nebyla žádná velká změna.

Jenže není všem dnům konec. Instrukce zřejmě dorazily, někdo se připojil intuitivně. Zeman sice odsoudil i zvěrstva, ke kterým došlo na územích obsazených ruskou armádou, ale jak si pozorní čtenáři všimli, dožaduje se jen jejich „vyšetření“ a nijak nezmínil, kdo je pachatelem.

A hnojomety se rozjely jako za starých dobrých časů. Teď vytahují údajný nacismus Ukrajinců, nenasytnost ukrajinských uprchlíků v drahých autech a vyhazujících jídlo, nevděčnost prezidenta Zelenského a doporučují „diplomatické řešení“ a nechtějí na Ukrajinu posílat zbraně, aby se „nepřiléval olej do ohně“. Bez ruského plynu všichni zmrzneme. A tak dále.

Jenže to nevypadá, že by se svět vrátil do starých kolejí. Bude zajímavé sledovat, jak si budou všichni ti mloci napojení na kremelský dezinformační stroj počínat. Ta dobrá zpráva je, že už se dost odkopali. Snaha hájit nehájitelné bije do očí až příliš. Ale co mají dělat. Nejspíš se tak chovat musí.Re: Kde je slanost křesťanů ohledně Ukrajiny? (Skóre: 1)
Vložil: Neprihlaseny v Neděle, 17. duben 2022 @ 18:57:56 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Wow, nacistická šelma v akci. 

Ta v obýváku zatím cvičí hajlování...Pro ty, kteří používají zdravý rozum .... (Skóre: 1)
Vložil: martino v Neděle, 17. duben 2022 @ 21:37:16 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
https://www.youtube.com/watch?v=X8tzqQpaDkA
Mýtus spasitelské dějinné úlohy Ruska (Skóre: 1)
Vložil: rosmano v Neděle, 17. duben 2022 @ 23:03:11 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)

"„Slepý slepého vede, oba padají do jámy, vzájemně si děkují, a ještě si gratulují ke slávě.“ Historik Pogodin v 19. století asi netušil, že se v 21. století z tohoto jeho bonmotu stane asi nejpřesnější popis prázdnoty ruského pocitu velmocenské nadřazenosti nad právem, morálkou i veškerým neruským světem."https://hlidacipes.org/cecna-gruzie-ukrajina-dukazy-barbarstvi-kremlu-jsou-v-ruskych-mytech-kroky-ke-spase/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Re: Kde je slanost křesťanů ohledně Ukrajiny? (Skóre: 1)
Vložil: mettle v Pondělí, 18. duben 2022 @ 11:33:03 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
USA potřebují ruské zdroje, vylepšit si ekonomiku, zlikvidovat Evropu jako konkurenta. Proto tak rychle zdrhli z Afghánistánu, aby mohli rozjet Kazachstán a Ukrajinu.Zfašizované médium (Skóre: 1)
Vložil: VanRespirator v Úterý, 19. duben 2022 @ 00:37:06 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Bývalý šéfredaktor České televize kritizuje neprofesionalitu, zaujatost, manipulace redaktorů nynější České televize.  https://www.youtube.com/watch?v=_LLDpKoa2JsRuská válečná propaganda v ČR (Skóre: 1)
Vložil: rosmano v Středa, 20. duben 2022 @ 09:51:44 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)


https://www.stream.cz/prostor-x/maca-lidsky-hnuj-jsou-lide-kteri-se-smeji-utrpeni-na-ukrajine-a-s-lahvacem-nadavaji-novinarum-64336982#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=sznhp.vidpbox&dop_req_id=3hFGmtFCHsn-202204200619&dop_id=64336982&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest196_discussion_timeline_varBB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.czKremelští "míroví štváči" (Skóre: 1)
Vložil: rosmano v Středa, 20. duben 2022 @ 11:21:25 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)


https://nazory.aktualne.cz/komentare/klaus-dokonal-svuj-pad-stal-se-z-nej-kremelsky-denacifikator/r~6ec23fd8bfc711eca0d8ac1f6b220ee8/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetuRe: Kde je slanost křesťanů ohledně Ukrajiny? (Skóre: 1)
Vložil: VanRespirator v Pátek, 22. duben 2022 @ 02:02:57 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/trump-zelenskyj-putin-video-rozhovor.A220421_090307_zahranicni_pitt


Proto bylo třeba ostranit Trumpa. Trump byl proti válce na Ukrajině a proti eskalaci. A doporučil Zelenskému mír. Jenže ten chtěl válku a eskalaci. 

Na internetu začal před několika dny znovu kolovat tři roky starý záznam z rozhovoru ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského s tehdejším prezidentem USA Donaldem Trumpem. V krátkém videu mohou lidé vidět zděšenou tvář Zelenského, zatímco mu Trump dává rady ohledně jednání s Ruskem a jeho prezidentem Vladimirem Putinem.
„Opravdu doufám, že se s prezidentem Putinem sejdete a vyřešíte váš problém,“ apeloval tehdy Trump na Zelenského. Dodal, že by to byl obrovský úspěch. Zatímco takto řečnil, Zelenskyj pouze zíral před sebe se znechuceným výrazem ve tváři.

Trump doporučil Zelenskému, aby zastavil korupci na Ukrajině.

Zelenský tedy u Trumpa nepochodil s válečným štvaním. Re: Kde je slanost křesťanů ohledně Ukrajiny? (Skóre: 1)
Vložil: VanRespirator v Sobota, 23. duben 2022 @ 01:54:17 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Všiml jsem si ještě jedné věci, co se týká politické preference umělců: Ti, co nejsou progresivisti, globalisti, nepotřebují dotace od státu. Příklad: zpěvák Karel Gott, režisér Zdeněk Troška. Vydělali si vždycky na sebe sami. Zatímco ti, jsou progresivisti, globalisti, tak potřebují dotace od státu. Herec, ředitel divadla Jan Hrušísnký, režisér Jan Hřebejk. Nevydělají si na sebe sami. To taky o něčem svědčí. Vynikající Šándor popsal vše co říkám od začátku (Skóre: 1)
Vložil: martino v Neděle, 24. duben 2022 @ 13:44:20 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
https://youtu.be/E4OnD_FIrOARuští "osvoboditelé" Ukrajiny už denacifikují i mrtvé (Skóre: 1)
Vložil: Vota v Pondělí, 25. duben 2022 @ 07:08:48 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
https://m.facebook.com/100063939390715/videos/3119248734993864/

Ruská denacifikace do hloubky.
Denacifikují živé jejich vyvražďováním a mrtvé ničením jejich hrobů raketami.
Denacifikují židovské hřbitovy i hroby sovětských vojáků z 2.světové války.
Denacikují i psy jejich střílením.
Celou Ukrajinu je nutno denacifikovat.

A chudáček Putin o tom nic neví ...Re: Kde je slanost křesťanů ohledně Ukrajiny? (Skóre: 1)
Vložil: Melissokomos (Melissokomos@volny.cz) v Pondělí, 25. duben 2022 @ 12:31:37 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Timeline:

Dějství první: Coup d'etat v Kyjevě, svržen demokraticky zvolený prezident, ruskojazyčný JV Ukrajiny nesouhlasí a považuje nový režim za nelegitimní -> demonstrace -> ozbrojené povstání

Dějství první: Petr a Alenka jsou manželé. Petr se rozhodl pro radikální změny v manželství. Alenka nesouhlasí a žádá rozvod.

Dějství druhé: Nový kyjevský režim posílá na JV armádu a zahajuje válečnou (tzv. antiteroristickou operaci) proti separatistům. Rusko podporuje separatisty materiálně i lidsky.

Dějství druhé: Petr nechce, aby ho Alenka opustila a tak posílá své kamarády, aby to Alence "vysvětlili" a zablokuje Alence přístup na dříve společný účet. Zmlácená Alenka vyhledá pomoc u kamaráda Jirky , který ji podpoří materiálně i lidsky.

Dějství třetí: Následuje krvavý konflikt, který končí příměřím a pod mezinárodním tlakem jsou nakonec pod dohledem "západu" dojednány tzv. minské dohody. Nadvakrát. Kyjevský režim veřejně deklaruje, že dohody nehodlá naplňovat, pokračuje v provokacích a "západ" jej v tom tiše podporuje.

Dějství třetí: Po mnoha tahanicích a drsné válce se pod tlakem okolí Petr s Alenkou sejde a dohodnou se na mimosoudním řešení situace. Tato dohoda však není naplněna a během následujících 8 let ji Petr mnohokrát poruší. Petr veřejně deklaruje, že dohodu nehodlá naplnit a jeho kamarádi ho v tom podporují.

Dějství čtvrté: Po 8 letech neplnění minských dohod se Rusko rozhodne vyřešit problém na Donbase silou a otevřeně napadne Ukrajinu.

Dějství čtvrté: Po 8 letech provokací, stalkingu Alenky, se Jirka rozhodne Petrovi rozbít hubu a také to udělá.

Jak dopadne tento příběh? Zkusíto ho dokončit?Re: Kde je slanost křesťanů ohledně Ukrajiny? (Skóre: 1)
Vložil: VanRespirator v Úterý, 26. duben 2022 @ 09:53:43 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Líbí se mi, že třebas Bulharsko je více neutrální než my. Bulhaři píšou, že Ukrajina si vybrala konfrontaci. 

Cituji: "Ukrajina si mohla ponechat svá území nedotčená. Jenže zvolila protiruskou cestu. Ukrajina dostala všechna svá území od Ruska a jít proti Rusku ji bude stát minimálně polovinu z nich. Ne všichni ruští sousedé mají problémy, například Mongolsko a Bělorusko nikdy problémy s Ruskem neměly."Re: Kde je slanost křesťanů ohledně Ukrajiny? (Skóre: 1)
Vložil: rosmano v Úterý, 26. duben 2022 @ 11:07:54 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Velmi dobře a výstižně formoluvána část článku:

(Souhlasím a schvaluji všemi deseti :-) )Proto je tak důležité abychom se za Ukrajinu modlili a modlili se proti těm fašistickým, násilnickým Rusům, kteří se od války nezměnili a tak jako byli ve skutečnosti fašisté,již tehdá,když s Hitlerem uzavřeli pakt a společně s ním pak napadli v roce 1939 Polsko kde popravili několik tisíc polských důstojníků, tak je ruská armáda fašistická i dnes, když na Ukrajině vraždí svázané civilisty, ženy a děti, znásilňují, rabují, bombardují nemocnice porodnice,, školy a srovnávají se zemí i téměř všechny civilní budovy v převážně rusky mluvících oblastech o kterých lhali, že je jdou zachraňovat.
Protože jak novodobý Hitler - Putin, tak jeho generálové otevřeně prohlásili, že jejich cílem není jen Ukrajina ale i všechna území která dříve Rusové uchvátili - inkluzive naší země a chtějí okupovat znovu i nás,   Takže na Ukrajině bojují Ukrajinci i za nás a je třeba jim co nejefektivnějšími zbraněmi pomáhat a také se za ně neustále modlit.  
Tak jako Hitlera nějaké ústupky ve formě mnichovské dohody neuspokojily, tak toho nového ruského hitlera nějaké zbabělé ústupky co kolaborantské tendence Orbána či SPD a Okamury o nedodávání zbraní Ukrajině také nezastaví. 
Češi by si ale měli dobře zapamatovat kteří lidé a které strany se chovaly kolaborantsky a vlastizrádně když svými výroky a snahami chtěli omezit obranu Ukrajiny před fašistickým Ruskem a nikdy je už nevolit.

Především se máme modlit proti těm démonům kteří Rusy vedou k agresi a prosit Boha aby je zastavil a aby vedl ruský vojáky k pokání, tak aby už proti Ukrajincům neválčili, ale aby jim odevzdali své zbraně a nechali se zajmout, nebo utekli. Pokud pokání nebudou chtít dělat tak ať je ochromí nebo oslepí jako to udělal v skutcích 13:11 s Elymasem a modlit se za ochranu Ukrajinců.

Je také potřeba se modlit za Ukrajinu a proti Ruským agresorům každý den a často, protože tak nás to v bibli Ježíš učí se modlit, (aby Bůh zjednal spravedlnost ) v příkladu o vdově která stále chodila za soudcem aby jí zjednal spravedlnost a nevzdávala se dokud to neudělal.
A co na to vláda? (Skóre: 1)
Vložil: martino v Úterý, 26. duben 2022 @ 16:21:59 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
https://www.youtube.com/watch?v=4Bpvthw9L5M&t=714s


Ruské dezinformace (Skóre: 1)
Vložil: rosmano v Úterý, 26. duben 2022 @ 21:17:11 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)

Jak funguje ruský dezinformační systém.
Velmi dobře si to můžete ověřit zde na GS .

https://tv.idnes.cz/rozstrel/rozstrel-frantisek-vrabel-cely-zaznam.V220323_143759_idnestv_krr

Re: Kde je slanost křesťanů ohledně Ukrajiny? (Skóre: 1)
Vložil: VanRespirator v Úterý, 26. duben 2022 @ 22:52:16 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Doporučuji všem shlídnout dnešní Události komentáře s Kubalem. To je ten, co točil rozhovor se zfetovaným Zelenským a vzhlížel k němu jako ke svatému obrázku. Události komentáře 26. 4. na ČT24. To už je čistý nacismus, je jim jedno, jaké to bude mít dopady na obyvatelstvo. Prohlásili tam, že budou posílat zbraně na Ukrajinu, i kdyby se měl zastavit plyn z Ruska všem. I za cenu poškození nebo zhroucení evropské ekonomiky. No a to je to samé, co dělal Hitler. Oslavoval vítězství, ačkoli už neměl armádu, většina mu padla. Tohle dělá nacismus, no. No a potom rozhovor Kubala s rektorem univerzity. Další dávka neuvěřitelné manipulace, nátlaku. Kdo nejde s námi, toto se musíme zbavit. Je to nacismus. A pokud existuje duchovní svět (což se nedá vyloučit), tak toto, co se děje i u nás v ČR, vypadá jako že se démoni utrhli z řetězu a bezuzdně řádí. Teritoriální démoni s velkou mocí, jak to vyučoval Derek Prince. Je sranda, že to chování západních médií a politiků se nedá vysvětlit racionálně. Tohle nevypadá na pouhou davovou psychózu. Toto opravdu vzbuzuje podezření, silné podezření, že za tím stojí něco více. A upozorňuji, že většina světa to vidí zcela jinak a až naopak. To je vlastně miliarda lidí západního světa proti celému zbytku světa (Rusko, Čína, Indie, Brazílie, atd. atd.)

Je to souboj démonizované a nejzkaženější západní miliardy, tzv. zlaté miliardy se zbytkem světa. Stačí se podívat na youtube na indické weby, brazilské atd. Nikdo nefandí západu a USA. Tady naše média a politici tvoří úplnou iluzi. Re: Kde je slanost křesťanů ohledně Ukrajiny? (Skóre: 1)
Vložil: VanRespirator v Středa, 27. duben 2022 @ 11:32:35 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Skutečná disidentka, která nikdy nebyla ve straně. 

https://www.youtube.com/watch?v=S8eblG_eDkUKonec vychytralosti (Skóre: 1)
Vložil: rosmano v Středa, 27. duben 2022 @ 15:31:36 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)

  "Česko se nepouští do žádného zvláštního dobrodružství a nezříká se ani své suverenity, jen dohání, co zameškalo. Připravuje obrannou dohodu s USA, která umožní – někdy v budoucnu a doufejme, že to nebude nutné – v případě nebezpečí přesun některých jednotek USA či NATO na území České republiky. Smlouva je z právního hlediska jistým předstupněm možného zřízení vojenské základny USA nebo NATO v Česku.
   Kromě toho se vláda v posledních týdnech dohodla, že začne brát vážně roli armády ve společnosti a dá jí tolik pozornosti, prestiže a peněz, kolik bude nutné, aby měla její existence smysl pro bezpečí země. Pro ochranu svobody, spravedlnosti, ale i našich životů. Putin, Kreml, Moskva a Rusko jsou přitom nepředvídatelný a krutý faktor, který přesvědčuje, že bez USA to nepůjde."

https://www.respekt.cz/komentare/konec-vychytralosti-cesko-se-pripravuje-na-mozne-prijeti-americkych-jednotek?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
Re: Kde je slanost křesťanů ohledně Ukrajiny? (Skóre: 1)
Vložil: Melissokomos (Melissokomos@volny.cz) v Neděle, 01. květen 2022 @ 09:40:12 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
A obyvatelé Donbasu jsou také Ukrajinci? Trochu francouzského disinfo z roku 2016.

https://m.youtube.com/watch?v=06Wtc2CtP30Re: Kde je slanost křesťanů ohledně Ukrajiny? (Skóre: 1)
Vložil: Melissokomos (Melissokomos@volny.cz) v Neděle, 01. květen 2022 @ 09:40:28 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
https://m.youtube.com/watch?v=06Wtc2CtP30Moudrá slova Rychetského (Skóre: 1)
Vložil: rosmano v Neděle, 01. květen 2022 @ 20:28:50 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)


https://www.frekvence1.cz/radio/zaznamy-poradu/press-klub/ustava-dava-prezidentovi-velky-prostor-v-udelovani-milosti-mel-by-se-ale-vyhnout-stretu-zajmu-rekl-sef-ustavniho-soudu-rychetsky.shtml?utm_source=seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetuStránka vygenerována za: 2.64 sekundy